• Obniżka

Rozeta B2002

Zniżka 7% 955,10 zł 1 026,99 zł
1 026,99 zł
955,10 zł Zniżka 7%
Brutto
Ilość

100 Przedmioty

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opis

 B2002

Wymiary: 72 x 12,5 cm

Rozeta wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału Profoam®

Kolekcja Elite to seria produktów o niespotykanej wielofunkcyjności, zapewniającej szeroki zakres zastosowań. W połączeniu z listwami ściennymi tworzą niepowtarzalne elementy dekoracyjne .

Zalecany klej montażowy przez producenta:

PRODUKCJA W POLSCE – aby zadbać o najwyższą jakość oferowanej sztukaterii, proces produkcyjny w całości odbywa się w Polsce. Dzięki temu, możliwe jest koordynowanie wszystkich etapów produkcji i dostarczanie towarów najlepszego gatunku.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ – produkty Mardom Decor cechują się najwyższą jakością i odpornością na uszkodzenia dzięki zastosowaniu doskonałych gatunkowo tworzyw: Polyforce® oraz Profoam®.

 

WODOODPORNE – produkty Mardom Decor, w odróżnieniu od listew wykonywanych z MDF, nie ulegają pęcznieniu w wyniku kontaktu z wodą lub wilgotnym środowiskiem. Dzięki temu mogą być montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienka czy kuchnia.

ŁATWY MONTAŻ – do montażu polecane są kleje montażowe Mardom Decor, gwarantujące długotrwały efekt i najwyższą skuteczność.

ŁATWE CZYSZCZENIE – produkty Mardom Decor z łatwością poddają się czyszczeniu, przy użyciu standardowych środków chemicznych oraz wody.

EKOLOGICZNY MATERIAŁ – produkty Mardom Decor wykonywane są z ekologicznych tworzyw, otrzymywanych z wyselekcjonowanych i wysokogatunkowych komponentów.