• Obniżka

Listwa Sufitowa MDB 134

Zniżka 7% 183,94 zł 197,78 zł
197,78 zł
183,94 zł Zniżka 7%
Brutto
Ilość

MDB 134
100 Przedmioty

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opis

     MDB 134

Wymiary: 240 x 8 x 8 cm

Kolekcja: Prestige

Listwa sufitowa wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału PolyForce®

Kolekcja Prestige to seria produktów o niespotykanej wielofunkcyjności, zapewniającej szeroki zakres zastosowań. Listwy doskonale sprawdzają się jako element maskujący nierówności powierzchni oraz ukrywający kable internetowe, do systemów HiFi, czy anteny telewizyjne,  co pozwala na praktyczne wykończenie wnętrza, niwelujące wszelkie niedoskonałości. Produkty przeznaczone są do stosowania z oświetleniem LED, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie optymalnego doświetlenia pomieszczenia, stanowiącego oryginalną alternatywę dla tradycyjnych lamp.

Zalecany klej montażowy przez producenta:

PRODUKCJA W POLSCE – aby zadbać o najwyższą jakość oferowanej sztukaterii, proces produkcyjny w całości odbywa się w Polsce. Dzięki temu, możliwe jest koordynowanie wszystkich etapów produkcji i dostarczanie towarów najlepszego gatunku.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ – produkty Mardom Decor cechują się najwyższą jakością i odpornością na uszkodzenia dzięki zastosowaniu doskonałych gatunkowo tworzyw: Polyforce® oraz Profoam®.

 

WODOODPORNE – produkty Mardom Decor, w odróżnieniu od listew wykonywanych z MDF, nie ulegają pęcznieniu w wyniku kontaktu z wodą lub wilgotnym środowiskiem. Dzięki temu mogą być montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienka czy kuchnia.

ŁATWY MONTAŻ – do montażu polecane są kleje montażowe Mardom Decor, gwarantujące długotrwały efekt i najwyższą skuteczność.

ŁATWE CZYSZCZENIE – produkty Mardom Decor z łatwością poddają się czyszczeniu, przy użyciu standardowych środków chemicznych oraz wody.

EKOLOGICZNY MATERIAŁ – produkty Mardom Decor wykonywane są z ekologicznych tworzyw, otrzymywanych z wyselekcjonowanych i wysokogatunkowych komponentów.